Belépés / Log inCímlap Munkakutya / Working Dog Terápia / Therapy
Terápia PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Leidl Andrea   
2013. december 03. kedd, 09:17

A kutya az ember mellett nemcsak az évezredes funkcióit látja el (terület őrzés, terelés, személy védelem, stb.), hanem napjainkban egyre inkább előtérbe kerül az érzelmi szerepe is. A kutyával támogatott terápiás tevékenységek nemcsak a sérült, hanem az egészséges gyermekeknek, időseknek is örömet szereznek és segítik fejlődésüket.

Természetesen, az állatokkal asszisztált tevékenységekhez nem akármilyen kutyák felelnek meg: a Magyar Terápiás és Segítőkutyás Szövetség Egyesület (www.matesze.hu) egységesen szabályozza a terápiás kutyák vizsgáztatását. Egyesületünk több tagja is alkalmasnak bizonyult e nemes feladatra, nagyon büszkék vagyunk rájuk!

A kutyás terápia alapjai

Egyesületünk terápiás kutya-gazda párosai

Adventi vásár és terápiás alapítvány támogatás

alt

Orange Orin of Méda Garden

alt

Rineweld Heart of Goodness 'Millie'

 

Módosítás dátuma: 2013. december 03. kedd, 09:28
 
Copyright © 2020 Hungária Collie Sheltie Corgi Tenyésztők Egyesülete. Minden jog fenntartva. ;
A Joomla! a GNU/GPL licenc alatt kiadott szabad szoftver.
Fordította a Magyar Joomla! Felhasználók Nemzetközi Egyesülete


Oldalaink megtekintéséhez az Internet Explorer 8, Mozilla Firefox 3.5, Opera 10, vagy annál magasabb verziószámú böngészőprogramokat ajánjuk.