A Hungária Collie Sheltie Corgi Tenyésztők Egyesülete és a Bobtail Klub a 2022. évi  klubkiállítását CAC, HCSC Klubgyőztes cím kiadásával, 2022 július 16-án, 13:30 kezdettel tartja a sárvári CACIB kiállítást követően a sárvári CACIB kiállítás területén Vadkert major – 9600 Sárvár Vadkert krt. 2.

Tovább olvasom

Közgyűlési meghívó

Tisztel Tagtársaim!                                                                                     

Alulírott Harsányi Péter, a 2151 Fót, Vörösmarty u. 50. szám alatti székhelyű Hungária Collie, Sheltie, Corgi Tenyésztők Egyesülete elnöke az Egyesület közgyűlését jelen meghívóval összehívom, és Önt, mint az Egyesület tagját a közgyűlésre jelen levéllel meghívom.

A közgyűlés időpontja és helyszíne:

2022. május 14. napja (szombat), 10.30.óra

2141 Nagytarcsa, Alsó ipari körút 8. H. csarnok bejárat a 2141 Nagytarcsa Csonka János út 1. felől is, H. csarnok, Arion Dog Show Room

Tovább olvasom

A HCSC Tenyésztők Egyesülete 2022. április 2-án (szombat), 12.00 órától tenyészszemlét tart a Békéscsabai Ifjúsági és Sportkutyás Egyesület CACIB nemzetközi kutyakiállítás keretén belül. Helyszín: Csaba Park 5600 Békéscsaba, Gyulai út 61/2.CACIB kiállitás.    térkép és GPS koordináták a Békéscsabai Ifjúsági és Sportkutyás Egyesület  saját honlapján érhetők el.

Tovább olvasom

Díjkiosztó vacsora

Amint azt már korábban is közzétettük honlapunkon, Egyesületünk a TOP10, Clubstar verseny – vacsorával egybekötött – díjkiosztóját, 2022. március 26.-án, szombaton, 18 órától tartja meg. Hosszas tárgyalások eredményeképpen, ezúttal is a korábbi években bevált Bánfi Étterem 1172. Budapest, Cinkotai út 43 – 49 ad otthont rendezvényünknek, 5 órás időtartamban.

A vacsora programja:

18.00 – érkezés az étterembe
18.15 – elnöki köszöntő, rövid beszámoló welcome drink
18.30 – 20.00 között díjátadó
20.00 – 22.30 között svédasztalos vacsora
Közben 21.30 – tól tombola
23.00 a program lezárása

Tovább olvasom

A HCSC Tenyésztők Egyesülete 2022. március 12.-én szombaton, 10.00 órától főtenyészszemlét tart Vasadon, a Herding Trainig Center Kutyakiképző területén 2211. Vasad, 2. külterület 2/b – műholdas térkép és GPS koordináták a Kutyakiképző saját honlapján érhetők el.
A főtenyészszemle keretein belül terelő képességvizsga FCI rendszerben, és terelő munkavizsga
– minden fajta és Border collie részére –  is megrendezésre kerül (munkavizsga megtartása az
előírások szerinti minimum létszámhoz kötött).

Tovább olvasom

Tisztelt Tagtársaim!

A MEOESZ 2021. december 15-i hatállyal több ponton változtatott a díjszabásán.

Ennek megfelelően tájékoztatásul közzétesszük a teljes szolgáltatási díjakra vonatkozó táblázatot, melyet ide kattintva tekinthetnek meg.

Sporttársi üdvözlettel:
Harsányi Péter elnök


Tisztelt Tagtársaim!

Ahogyan azt megígértem, leírás után tájékoztatlak Benneteket a másodfokú ítélet közzétételével annak teljes tartalmáról. Az ítéletet 2022. február 21-én vettük kézhez, ide kattintva olvashatjátok el.

Bízunk benne, hogy ezentúl alaptalanul pereskedő tagtársak nélkül, csak a szakmai és aklubéletre koncentrálva folytathatjuk a munkát!

Sporttársi üdvözlettel:
Harsányi Péter elnök


Díjkiosztó vacsora
 
Tájékoztatjuk tagtársainkat, hogy a TOP10, Clubstar verseny vacsorával egybekötött díjkiosztójának időpontja:
2022. március 26, szombat 18 óra.
A vacsorával és a programmal kapcsolatos teljes körű információt, az étteremmel kötött véglegesített szerződés aláírását követően, honlapunkon tesszük közzé.

A MEOESZ által jóváhagyott 2022. évi rendezvényeink:

2022.02. 12 Nagytarcsa, Arion DogShow Room – Tenyészszemle
03. 12 Vasad, Herding Training Center – Főtenyészszemle, Terelő képességvizsga, Terelő munkavizsga
04. 02 Békéscsaba, a CACIB kiállítás területén – Tenyészszemle
06. 18 Nyíregyháza, CAC Tenyészszemle
07. 16 Sárvár, CACIB – Tenyészszemle, Klubkiállítás – CAC, Klubgyőztes cím kiadásával
09. 24 Kecskemét, CACIB – Tenyészszemle, Speciál kiállítás – CAC cím kiadásával
10. 08 Vasad, Herding Training Center – Főtenyészszemle, Terelőképesség vizsga, Terelő munkavizsga, karakterteszt

A HCSC Tenyésztők Egyesülete 2022. február 12-én (szombat), 10.00 órától tenyészszemlét és ringdresszúrát tart 2141 Nagytarcsa, Alsó ipari körút 8. H. csarnok (bejárat a 2141 Nagytarcsa Csonka János út 1. felől is, H. csarnok, Arion Dog Show Room) Érkezés 9.00 órától.

Felhívjuk figyelmüket, hogy a nevezés előregisztrációhoz kötött, melyet az info@hcsc.hu címre kérünk elküldeni! Ehhez szükséges a kutya törzskönyvének mindkét oldali, jó minőségű másolata, ill. a tagsági kártya másolata. A tenyészszemlén helyszíni jelentkezést/nevezést nem áll módunkban elfogadni!

A részvételhez szükséges dokumentumok:

–        eredeti származási lap

–        a 2022 évre kiadott, érvényes szövetségi tagkártya 

        kutya érvényes oltási könyve

A nevezéseket csak mailben, 2022. február 9. – szerda – éjfélig fogadunk el.  

A tenyészszemle nevezési díja : 10.000,- Forint/ kutya

A nevezési díjakat előre utalással az egyesület számlaszámára kérjük megfizetni.
Bankszámlaszám: 16200144-00176721
Közleménybe kérjük beírni – 2022. február 12. tenyészszemle, illetve  a nevezni kívánt kutyák számát.

Tagsági jogviszonnyal egyáltalán nem rendelkező résztvevők, a nevezési díj dupláját fizetik.

A tenyészszemlén közreműködő Küllembíró:  Harsányi Péter

Nyomatékosan kérjük a tenyészszemlén résztvevő személyeket, hogy a COVID 19 miatti általános egészségügyi szabályokat (1,5 méteres távolságtartás,  kihelyezett kézfertőtlenítő használata, szájmaszk használata), feltétlenül tartsák be!

A ringbe belépő személy köteles maszkot viselni, a bírálat teljes időtartama alatt!

Egyesületünk gondoskodik folyékony kézfertőtlenítőről, ami a ringben kerül kihelyezésre.”

Mindenkinek eredményes hétvégét kívánunk!

Harsányi Péter

elnök