Klubvacsora
Díjkiosztó vacsora
Amint azt már korábban is közzétettük honlapunkon, Egyesületünk a TOP10, Clubstar verseny – vacsorával egybekötött – díjkiosztóját, 2022. március 26.-án, szombaton, 18 órától tartja meg. Hosszas tárgyalások eredményeképpen, ezúttal is a korábbi években bevált Bánfi Étterem 1172. Budapest, Cinkotai út 43 – 49 ad otthont rendezvényünknek, 5 órás időtartamban.
A vacsora programja:
18.00 – érkezés az étterembe
18.15 – elnöki köszöntő, rövid beszámoló welcome drink
18.30 – 20.00 között díjátadó
20.00 – 22.30 között svédasztalos vacsora
Közben 21.30 – tól tombola
23.00 a program lezárása
A vacsorával kapcsolatos tudnivalók:
– Az étkezés svédasztalos rendszerben történik, 150 perces korlátlan ételfogyasztással, 20.00 és 22.30 óra között. A fogyasztás a teljes ételkínálatra (lásd mellékletet) vonatkozik.
– Az ital fogyasztás, az étterem által összeállított itallap (lásd melléklet) választékából, a rendezvény teljes időtartama alatt (18.00 – 23.00 óra) korlátlanul biztosított.
– Az italok belső pultból törtnő szervírozását a felszolgálók végzik, a vendégek igényei szerint.
– Az itallapon nem szereplő italok fogyasztásáért külön kell fizetni, közvetlenül a felszolgálóknak.
– Az üdvözlő ital (welcome drink) személyenként 1 pohár alkoholos vagy alkohol mentes pezsgő, amelynek költségét Egyesületünk viseli.
– Ha a rendezvényen bármilyen ételallergiás, vagy ételérzékeny személy veszt részt, azt jelentkezéskor feltétlenül jelezze! Ezen személyek számára az étterem biztosítja olyan ételek szervírozását, vagy menübe való beépítését, amelyet probléma nélkül fogyaszthatnak.
A vacsorán való részvételi díj: 8.000,- forint/fő,
gyermekeknek (3 és 10 év között): 5.000,- forint/fő
A részvételi díjat a vacsora helyszínére való érkezéskor, gazdasági vezetőnknek, Lendvai Erikának kell kifizetni.
Tájékoztatjuk tagtársainkat, hogy a vacsorán csak olyan személyek vehetnek részt, akik a részvételi díjat megfizetik.
A rendezvényen való részvételt e-mailben kérjük jelezni: vacsi@hcsc.hu címen.
Jelentkezési határidő: 2022. március 22 (kedd éjfélig)
A jelentkezők létszámát, a határidőt követő napon közöljük az étterem felé. Ahogy korábban is, az általunk ekkor leadott létszámhoz tartozó összeggel kell elszámolnunk a szolgáltató felé. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy a jelentkezőknek utólag akkor is ki kell fizetni a vacsora díját, ha nem vesznek részt a rendezvényen
Parkolási lehetőség az étterem parkolójában, illetve az étterem előtt kijelölt helyen van, továbbá az étteremhez képest az út másik oldalán található benzinkút parkolójában is. A parkolás díjmentes.
A rendezvényen technikai okokból nincs lehetőség a 2022. évi egyesületi tagdíj befizetésére.
Minden tagtársunkat és hozzátartozóikat is, szeretettel várjuk díjkiosztó vacsoránkon!
Az ital és ételsor ide kattintva tekinthető meg.
Harsányi Péter