65 Éves meghívó

65   ÉVESEK   LETTÜNK,  ÜNNEPELJÜNK  EGYÜTT !!!

Tisztelt Tagtársaim!

A HCSC Tenyésztők Egyesülete idén ünnepli fennállásának 65. évfordulóját.
Az 1958-ban alapított – s azóta többféle formációban és klub modellben működő egyesületünk -, a magyar kynológia egyik legrégebbi önálló, fajta specifikus szervezete.

Ezt a jeles évfordulót, Egyesületünk tagjaival közösen szeretnénk megünnepelni, ezért

a HCSC Tenyésztők Egyesülete „baráti-kutyás” összejövetelt szervez, 
2023. augusztus 20.-án,
a délegyházi Tavirózsa Kemping (2337. Délegyháza, Nomád part 4) területén.

Belépő díj : 1.500,- Ft/fő, mely összeget belépéskor, a kemping jegyszedőinek kell megfizetni. A belépő díjakat a kemping üzemeltetője határozta meg, az ebből származó bevétel kizárólagosan az övék. A rendezvényre érkező kutyák után nem kell fizetni.

A részletes program :

  • – gyülekező                                                                              9.00 órától
  • – megnyitó, elnöki összefoglaló                                              10.00 órától
  • – ajándékozás                                                                          10.15 órától
  • – kutya –gazdi csapatverseny                                                 11.00 órától
  • – bográcsban készült ebéd                                                       12.30 órától
  • – prof.dr. Zöldág Lászlóelőadása DM témában                       14.00 órától
  • – ismerkedés, kötetetlen beszélgetés                                      15.00  órától

A kemping este 20.00 órakor zár.

A bográcsban készült csirkepaprikás, tészta/kenyér, savanyúság összetételű ebédet egyesületi tagjainknak, és velük érkező kísérőiknek ingyenesen biztosítjuk. A program során ugyancsak térítésmentesen fogyaszthatók a sós és édes apró sütemények, valamint az ásvány vizek, sör és üdítő italok.

A rendezvényre kizárólag online lehet bejelentkezni, az info@konyvelobudapest.info  címen.

Jelentkezési határidő : 2023. augusztus 13 (vasárnap éjfélig). A helyszínen történő főzés egyik fontos eleme, a megfelelő mennyiségű alapanyag kalkulációja, ill. beszerzése. Az ebédért felelős személyek jó étvágyú résztvevőkkel számolnak, de az nem lenne szerencsés, ha esetlegesen túl sok étel maradna meg (veszne kárba). Erre való tekintettel kérjük, hogy csak biztos részvételi szándék esetén jelentkezzetek baráti találkozónkra.