HCSC Egyesület 2020. augusztusi közgyűlését támadó egyesületi tagok által egyesületünk ellen indított per eredménye

Tisztelt Tagtársaim!

Örömmel értesítek mindenkit, hogy a mai napon jogerősen befejeződött a HCSC Egyesület 2020. augusztusi közgyűlését támadó egyesületi tagok által egyesületünk ellen indított per, az eljárás teljes pernyertességünkkel végződött. A Fővárosi Ítélőtábla teljes mértékben helybenhagyta az elsőfokú bíróságnak a kereseteket elutasító ítéletét! A másodfok mindenben egyetértett az elsőfokú bírósággal: mindazon indokok, amelyek alapján bizonyos tagjaink a közgyűlést, annak határozatait jogsértőnek szerették volna minősíteni, alaptalanok voltak. Az ítélet jogerős, ellene további fellebbezésnek helye nincs. Az ítélet teljes szövegét annak leírása után kapjuk kézhez, várhatóan 30 napon belül. A kézhezvétel után a teljes ítéletet tájékoztatásul közzétesszük számotokra.


Sporttársi üdvözlettel:
Harsányi Péter elnök